Portal rzetelnych stron.

Prowadzony przez nas serwis internetowy stawia sobie za cel umożliwianie internautom znajdowania najlepszych produktów i usług w polskim Internecie. Jeśli jesteś w stanie je zaoferować, zarejestruj się u nas i zaproponuj swoje możliwości naszym odwiedzającym.

Konferencje Karpacz

Nasz hotel Karpacz nosi przydomek Pałac na Wodzie, ponieważ jego pierwotna funkcja polegała na stanowieniu siedziby przeróżnym lokalnym władcom i możnym ludziom przez łącznie siedemset lat, a pewnie nawet dłużej. Dzisiaj najważniejsze są dla na oczywiście konferencje Karpacz, na które jesteśmy w stanie zaprosić nawet sto pięćdziesiąt osób do dużej sali lub około pięćdziesięciu osób do sali małej. Organizowane przez nas konferencje Karpacz to przedsięwzięcie, w którym bierze udział cały Pałac na Wodzie i co za tym idzie, do użytków uczestników spotkania oddany jest cały teren, w tym restauracja Jelenia Góra.

Odnośnik: palacnawodzie.pl

Odsłon: 18555

Kliknięć: 11123

Page Rank: n/a

Ocena: 4.3

Oceń teraz:

1 2 3 4 5 6

Tagi: konferencje Karpacz, hotel Jelenia Góra, wypoczynek w Karkonoszach, konferencje Jelenia Góra, restauracja Jelenia Góra, hotel Karpacz

Komentarze (0)  •  Strona dodana 2014-03-15  • 

Dodaj rekomendacje do serwisu