Portal rzetelnych stron.

Prowadzony przez nas serwis internetowy stawia sobie za cel umożliwianie internautom znajdowania najlepszych produktów i usług w polskim Internecie. Jeśli jesteś w stanie je zaoferować, zarejestruj się u nas i zaproponuj swoje możliwości naszym odwiedzającym.

Unity stomatologiczne

Jeśli zestawimy ze sobą unit stomatologiczny i mobilność, na pierwszy rzut oka będziemy wchodzić w kwestie nie do końca życiowe. W końcu unity stomatologiczne nie są czymś, czym jeździlibyśmy pomiędzy dwoma pomieszczeniami czy w ogóle przemieszczalibyśmy je w gabinecie. Nie o to tutaj jednak chodzi. Każdy unit stomatologiczny jest miejscem pracy stomatologa w bardziej szczegółowym znaczeniu nawet niż gabinet. To tam jest pacjent, to tam jest większość jego sprzętu i to tam jest on. Właśnie dlatego konieczne jest, by każdy element unitu można było ustawić dokładnie w taki sposób, jaki będzie najwygodniejszy do pracy. Oznacza to właściwe ustawienie pacjenta i możliwość zmiany jego pozycji bez używania rąk czy proszenia o przesuniecie się, możliwość łatwego ustawienia lampy, a także wygodniejszego podstawienia wszystkich narzędzi wykorzystywanych w czasie pracy. Dalekie sięganie po to, by móc skorzystać z jakiegoś narzędzia lub by móc je odłożyć, jest po prostu wielkim problemem w normalnej pracy na co dzień. Warto pamiętać również o możliwości zmiany ustawienia bloku spluwaczki, co dostępne jest raczej tylko w przypadku droższych modeli unitów stomatologicznych.

Odnośnik: andanmielec.pl

Odsłon: 17747

Kliknięć: 10636

Page Rank: n/a

Ocena: 4.4

Oceń teraz:

1 2 3 4 5 6

Tagi: unity stomatologiczne, radiowizjografia cyfrowa, radiowizjografia Kodak, rentgen stomatologiczny, radiowizjografia

Komentarze (0)  •  Strona dodana 2014-06-29  • 

Dodaj rekomendacje do serwisu